Bugun...Suruç'ta Bombalı Saldırıyı " İmam Hatipler " Olarak Kınıyoruz.
Tarih: 20-07-2015 21:55:24 + -


Suruç İlçesindeki Patlamayı Diyanet Görevlisi imam hatipler olarak kınıyor ve Lanetliyoruz. Allah Zalimlere, Gözü dönmüş Canileri Fırsat vermesin.


Suruç'ta Bombalı Saldırıyı

Allah fırsat vermesin, Allah Hidayeti Mümkün olmayanlara fırsat vermesin, cana kıymanın ve insan öldürmeyi bakınız Kuran-i Kerim:

"Bunun içindir ki, İsrâiloğulları'na: "Kim, bir cana kıymayan veya yeryüzünde bozgunculuk çıkarmayan bir nefsi öldürürse, bütün insanları öldürmüş gibi olur. Kim de bir nefsin yaşamasına sebep olursa, bütün insanları yaşatmış gibi olur" hükmünü yazdık (farz kıldık). Şüphesiz ki onlara peygamberlerimiz açık delillerle geldiler. Yine de bundan sonra onların birçoğu yeryüzünde aşırı gitmektedirler. (Maide 32)"

Dünya ülkelerinde yıllardır Milyonlarca Müslüman katledildi. Bütün insanlık milyonlarca defa öldürüldü. Ve Bu günde Suruçta İnsanlar ve bütün insanlık katl edildi. Vicdan ve izan sahibi Bütün insanlığın yüreği yandı. 

Allah Zalimlerin Kurduğu Planları, Programları, Projeleri, Staratejilerini ve Medeniyetlerini başlarına yıksın. Cani, terör yanlısı ve vicdanen insanlığını kaybetmiş bütün, sıfatta insan ama yaşayışta hayvandanda aşşağı ( esfele safilinden)  olan yaratıklara imkan vermesin. / Amin /

İmam Hatipler Olarak Devletimizin ve Milletimizin başı sağolsun diyor. Ölenlerin ailelerine Allahtan Rahmet Yakınlarına Baş sağlığı diliyoruz. 

Allah Devletimizi ve İnsanlığı IRKCILIK ideolojisi ile imtihan etmesin. Zira Terörün Ana Sebeplerinden biri Irkçılıktır.  

Terörü LANETLİYORUZ.
Bu haber 1125 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • İbretlik Resimler
  İbretlik Resimler
 • Herkesi ilgilendiren bir iş.
  Herkesi ilgilendiren bir iş.
 • Kardeşlik örneği
  Kardeşlik örneği
 1. İbretlik Resimler
 2. Herkesi ilgilendiren bir iş.
 3. Kardeşlik örneği
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Mehmet Görmez Amerika'da Tarihi Hutbe
  resim yok
 • Kuran Kurslarında ne kadar Başarılı olmuşuz
  Kuran Kurslarında ne kadar Başarılı olmuşuz
 • Fatiha Suresi Abdulsamed
  Fatiha Suresi Abdulsamed
 1. Mehmet Görmez Amerika'da Tarihi Hutbe
 2. Kuran Kurslarında ne kadar Başarılı olmuşuz
 3. Fatiha Suresi Abdulsamed
VİDEO GALERİ
YUKARI